Yükleniyor

Yeni Nesil ERP ile Dijital Dönüşüm!

Myasoft Kurumsal Yazılım Çözümleri

logo Myasoft Business Solutions Hakkında

Çok Kanallı Perakende uygulamalarına göre sınıflandırılmış olan Single-Multi-Omni Channel'lar ve On-Demand(Unified Commerce) pazarlama yöntemleri ile, işletmenizi her geçen gün geliştirerek bir adım öne taşımanıza yardımcı olmak için,
ilerlemeniz gereken yolda yazılımlarımızla sizlere destek oluyoruz.

Dijital Dönüşüm

İş hayatı dijital dönüşüme doğru ilerliyor. Dijitalleşme tüm birimleri katılımcı bir yönetim anlayışı ile şekillendiren yakın geleceğin yönetim şeklidir.

IOT-Nesnelerin İnterneti

Mağaza içi dijitalleşmede; nesnelerin interneti ile verimlilik artması ve maliyetlerin düşürülmesini hedefliyorsanız Myasoft V3 IOT sizin çözümünüz.

Teknolojilerimiz

Doğru stratejiler ile yeni teknolojiler, tüm işletmeler için büyük bir araç ve kaynaktır. Myasoft V3 teknolojisi, veri güvenliği ve kullanıcı dostu yapısı ile her sektörde mükemmeli yakalamak isteyenlerin çözümüdür.

Çok Kanallı Perakende

Myasoft V3 Multi Channel Retail çözümünün tüm gelişmeleri Çok Kanallı Perakende ve Web’ten Cep’ten Tablet’ten mentalitesine göre geliştirilmektedir.

logo Myasoft Business Solutions ile Geleceği Yakalayın!

eDefter


Entegratör bağımsız eDefter uygulaması 64 bit yapı sayesinde hızlı eDefter kullanımı Myasoft V3 eDefter uygulaması GİB onaylıdır.

Dijital Dönüşüm ve eDevlet


eFatura, eArşiv, eİrsaliye, eSmm ve tüm eDevlet regülasyonlarında mükemmel iş süreçleri..

ePOS


Satış noktalarında ePOS sisteminin sayılamayacak kadar avantajı vardır. Tüm donanım maliyetleriniz düşer, servis ve bakım giderlerini neredeyse sıfırlarsınız.

Franchise Yönetimi ve B2B-B2C


Tüm Myasoft V3 ERP sistemine bayilerinizi de dahil edin. Operasyonel yönetim, stok ve finansal kontrol sağlayın. Dış alım ve suistimallerin önüne geçip denetleyin.

Referanslarımız